Олег Радковский і колеги-депутати привезли гуманітарну допомогу в Окнянську громаду Одещини

Керівник «Батьківщини» Одещини Олег Радковський відвідав Окнянську громаду та зустрівся з її головою, «батьківщинівцем» Олегом Бєлоусом.

Керівник «Батьківщини» Одеської області Олег Радковський разом із головою Одеського міського партосередку Михайлом Поживановим та керівником «Батьківщини» Подільського району Сергієм Митрофанським відвідали Окнянську громаду та зустрілися з її головою,«батьківщинівцем» Олегом Бєлоусом.

Партійці привезли гуманітарну допомогу для лікарні та вимушених переселенців, розміщених у громаді.

«Разом із головою громади, нашим однопартійцем Олегом Бєлоусом передали продуктові набори вимушеним переселенцям, які знайшли прихисток в Окнянській громаді. Сама громада також постійно допомагає цим людям, за що велика подяка її керівництву», — розповів Олег Радковський.

Також «батьківщинівці» завітали до місцевої лікарні, яку очолює наш однопартієць Ігор Платон. Передали медикаменти та первинне обладнання.

За словами Олега Радковського, лікарня знаходиться в гарному стані, має необхідне обладнання та якісний ремонт.

Зазначимо, що гуманітарну допомогу, яку отримують громади області від «Батьківщини», надає благодійний фонд «Рідний берег», заснований керівником обласного партосередку Олегом Радковським та очільником «Батьківщини» міста Одеса, Михайлом Поживановим.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова