Одеська «Батьківщина» стала на захист Олександра Ройтбурда

«Батьківщина» ініціюватиме збір підписів серед депутатів Одеської облради для проведення позачергової сесії, аби повторно розглянути питання про звільнення з посади відомого художника Олександра Ройтбурда.

Як повідомляє пресслужба Одеської обласної парторганізації, про це 5 вересня на пресконференції в Одеському художньому музеї заявив перший заступник голови Одеської облради, представник «Батьківщини» Олег Радковський.

За його словами, облрада має скасувати своє рішення про звільнення з посади директора Одеського художнього музею Олександра Ройтбурда.

«Я вважаю, що Одеський художній музей і Олександр Ройтбурд стали брендом нашого міста. І так думаю не тільки я. Наприклад, коли я запитав знайомих киян, що їм показати в Одесі, вони відповіли: море, Оперний театр і художній музей. Це найкраща похвала тієї роботи, яку проводить у музеї Олександр Анатолійович», – зазначив Олег Радковський.

Політик наголосив, що під керівництвом Олександра Ройтбурда музей дійсно ожив: у залах з’явилися нові експонати, створили фонд Маразлі, який залучає інвестиції від меценатів.

«Наше завдання, як депутатського корпусу, зробити все, щоб це ганебне рішення було скасовано, – сказав представник «Батьківщини» Олег Радковський. – Я, звичайно, не можу вирішувати за депутатів, але сподіваюся, що здоровий глузд і любов до нашого рідного міста переможуть».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова