Новопризначеного голову Черкаського виборчкому від «Батьківщини» намагаються залякати

Голову Черкаської міської виборчої комісії, представника партії ВО «Батьківщина» Владислава Юрченка, якого нещодавно ЦВК призначила на цю посаду, намагаються залякати.

Про це повідомляє прес-служба обласної партійної організації.

«Одного разу я помітив, що мій автомобіль переслідують. Я подав відповідну заяву до поліції. Її зареєстрували за №33327», – розповів Владислав Юрченко.

З приводу інциденту Черкаська обласна парторганізація ВО «Батьківщина» зробила заяву, у якій висловила занепокоєння залякуванням новопризначеного голови Черкаської міської виборчої комісії Владислава Юрченка.

Черкаська «Батьківщина» вважає це черговим випадком провладного тиску на місцеве представництво партії ВО «Батьківщина» та на міського голову Черкас Анатолія Бондаренка, керівника обласного партосередку, якого опоненти будь-що хочуть позбавити депутатської та електоральної підтримки.

У зв’язку з цим Черкаська обласна парторганізація ВО «Батьківщина» вимагає від правоохоронних органів відкрити кримінальне провадження за фактом правопорушення щодо переслідування голови Черкаської міської виборчої комісії Владислава Юрченка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова