Народний депутат від «Батьківщини» підтримав ініціативу громадського активіста з Луганщини

Народний депутат від «Батьківщини» Олексій Рябчин, перебуваючи на Луганщині, зустрівся з лідером ГО «Наше місто Рубіжне» Олександром Романовським.

Як повідомляє прес-служба Луганського обласного партосередку, громадський діяч розповів парламентарію про першорядні плани, цілі й завдання новоствореної громадської організації в Рубіжному.

DSC_0324

«Ми ставимо за мету об’єднання якомога більшої кількості людей навколо роботи з поліпшення соціальної ситуації в нашому місті, забезпечення ефективного моніторингу роботи органів влади. Зараз провели декілька масових суботників та культурно-масових заходів. У планах також низка соціологічних досліджень, покликаних ретельно визначити найбільш важливі проблеми городян, запропонувати й обговорити з населенням шляхи їх розв’язання», – сказав Олександр Романовський.

Як приклад він навів Олексію Рябчину соціальне опитування з приводу місць установки дитячих майданчиків у Рубіжному, яке наразі проводять активісти організації. Народний депутат від «Батьківщини» зазначив, що така форма роботи з населенням вже довела свою ефективність у багатьох містах України.

«Радий бачити, що в Рубіжному зародилася хороша громадянська ініціатива, яка ставить за мету виступити ефективною сполучною ланкою між посадовцями та рядовими городянами. Робота таких громадських організацій, на мій погляд, збалансує всі процеси й дасть змогу якісно реалізовувати різноманітні соціальні проекти, що зрештою призведе до гармонійного розвитку міст і цілих регіонів України», – наголосив член парламентської фракції «Батьківщина» Олексій Рябчин.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова