На Запоріжжі «Батьківщина» в судах бореться з «тарифним геноцидом»

Голова партійного осередку ВО «Батьківщина» міста Енергодара Запорізької області, депутат міськради Анатолій Анохін виграв апеляцію на ухвалу суду про залишення без розгляду позову про визнання незаконним рішення щодо підвищення комунальних тарифів.

Про це повідомляє прес-служба Запорізької обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

2017-11-29_104025

Анатолій Анохін, керуючись колегіальним рішенням депутатів Енергодарської міськради від «Батьківщини», подав позов про визнання незаконним та скасування рішення виконкому міськради щодо підвищення тарифів місцевого комунального підприємства з теплопостачання. Однак суддя місцевого суду ухвалив рішення про залишення позову без розгляду.

Спільними зусиллями депутати-«батьківщинівці» підготували апеляційну скаргу, і Дніпропетровський апеляційний адміністративний суд задовольнив її, скасувавши ухвалу суду першої інстанції.

Коментуючи хід апеляційного розгляду, Анатолій Анохін подякував за юридичну й моральну підтримку всім членам своєї команди, але передусім депутатові міськради від «Батьківщини» Олегу Кабанову.

«Суд про скасування драконівських тарифів відбудеться, хоч би який спротив цьому чинили мер міста і його команда. Справедливість є, і за неї варто боротися!» – наголосив лідер енергодарських «батьківщинівців» Анатолій Анохін.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова