На Рівненщині тисячі дітей отримали подарунки від Сергія Євтушка

Вже кілька днів поспіль депутати-активісти Рівненської обласної «Батьківщини» працюють «миколайчиками» – відвідують громади, аби передати подарунки для дітей від народного депутата України Сергія Євтушка.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

До Ясенинницького навчально-реабілітаційного центру завітали депутатка обласної ради Руслана Конощук, депутати Рівненської районної ради Дмитро Лисенко та Інна Кучерук. Також вони відвідали Рівненський міський центр комплексної реабілітації осіб та дітей з інваліднстю з порушенням опорно-рухового апарату «Крок», опорний заклад «Городоцький ліцей» (дошкільний підрозділ) Городоцької сільської ради у селі Рубче, Олександрійську школу-інтернат.

Депутат Острозької міської ради Ольга Самойлович побувала у ЗНВК «Межиріцька ЗОШ I – III ступенів» й НВК «Межиріцька ЗОШ I – III ст. – ДНЗ».

Депутат Гощанської селищної ради Людмила Козачук побувала у сім’ях, що опинилися у складних життєвих обставинах.

Депутат Дубенської районної ради Сергій Гаврилюк відвідав діток загиблих воїнів АТО у місті Дубно та селах колишнього Дубенського району.

За словами Інни Кучерук, «депутати отримали багатоприємних вражень від цієї місії. Це супер-позитивні емоції і великий заряд енергії. Адже, даруючи казку іншим, сам занурюєшся у неї».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова