На Рівненщині підбили підсумки проекту, започаткованого «Батьківщиною»

У Сарненському, Костопільському та Березнівському районах підбили підсумки авторського проекту «Інтелектуальне село» депутата Рівненської обласної ради від ВО «Батьківщина» Ксенії Павловської, метою якого є відродження інтересу до книги в сільській місцевості, проведення інтерактивного дозвілля молоді в інтелектуальному форматі.

Як повідомляє прес-служба Рівненського обласного партійного осередку, Ксенія Павловська особисто вручила дипломи та призи 19-ом учасникам проекту.

20157544_10155433755641678_1205481392979522168_o

У Сарненському районі перше місце здобула Люхчанська публічно-шкільна бібліотека. Почесні друге та третє місця посіли відповідно бібліотеки сіл Кузьмівка та Чемерне.

У Костопільському районі переможцями проекти стали Деражненська, Мирненська та Борщівська публічно-шкільні бібліотеки. Дипломанти – бібліотеки сіл Любаша, Данчиміст, Звіздівка.

У Березнівському районі перемогла бібліотека села Білка, друге та третє місця здобули публічно-шкільні бібліотеки сіл Друхів та Тишиця. Дипломантами проекту стали книгозбірні сіл Князівка, Малинськ та Вітковичі.

Переможці проекту отримали в подарунок від Ксенії Павловської ноутбуки, а учасники, що посіли другі та треті місця, – енциклопедичні довідники з основних шкільних предметів. Інші дипломанти проекту відзначені комплектами дитячої літератури.

«Приємно, коли гарна ідея знаходить підтримку в гарних людей. Дякую всім учасникам! Нехай позитив від нашого проекту надихає на нові звершення, а нові книжки знаходять читача!» – наголосила представниця «Батьківщини» Ксенія Павловська.

З вересня конкурсне журі розглядатиме заявки нових учасників з сіл, які не брали участі в проекті «Інтелектуальне село».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова