На Рівненщині «Батьківщина» на виборах в ОТГ здобула 25,5 % голосів

На Рівненщині у неділю відбулися вибори у трьох новостворених громадах – Дядьковицькій, Корнинській і Старосільській.

Як повідомляє прес-служба Рівненської обласної партійної організації, кандидати від «Батьківщини» отримали найбільшу підтримку на виборах до Старосільської ОТГ у Рокитнівському районі – майже 44 %. Депутатами від нашої політичної сили стало 7 кандидатів.

Майже 30 % голосів довірили «батьківщинівцям» виборці Дядьковицької громади. До депутатського корпусу пройшло 5 кандидатів від ВО «Батьківщина».

У Корнинській ОТГ від «Батьківщини» обрали 2 депутатів, а на ще одному окрузі, де однакову кількість голосів набрали два кандидати, будуть перевибори. Віримо, що перемогу здобуде наш кандидат.

«Для діючої влади це був останній шанс залишитися при владі, тому вони використовували всі брудні методи, аби провести до громад якомога більше своїх депутатів. Ми фіксували порушення під час голосування на дому, залякування наших кандидатів, яким погрожували й відмовляли не балотуватися від «Батьківщини» під загрозою звільнення з роботи», – повідомив голова Рівненської обласної «Батьківщини» Микола Кучерук.

Політик наголосив, що в таких умовах «Батьківщина» змогла провести до рад ОТГ 14 депутатів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова