На Прикарпатті партійці вимагають перевірити тарифи на пасажирські перевезення

Днями відбулася сесія Надвірнянської райради, що на Івано-Франківщині, на якій з ініціативи депутатів-«батьківщинівців» ухвалили рішення про перевірку тарифів на проїзд у громадському транспорті.

Про це повідомляє прес-служба Івано-Франківської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

«До депутатів надходять багато звернень від місцевих жителів стосовно підвищення вартості проїзду в приміському транспорті, а також у напрямку Івано-Франківськ-Надвірна. Жителі району болісно сприймають таку тарифну політику підприємців, які здійснюють перевезення. Вимагаємо від органів влади всіх рівнів забезпечити контроль за формуванням тарифів на перевезення», – ідеться в документі.

За словами голови Надвірнянської районної парторганізації ВО «Батьківщина» Ігоря Писклинця, ціна на проїзд з Надвірної до Івано-Франківська спершу піднялася з 15 до 25 гривень, а після Нового року – до 30 гривень, відтак зростають і всі інші напрямки руху всередині району.

У зверненні депутати акцентували увагу на тому, що тарифи на проїзд постійно зростають, але реально економічно обґрунтованих показників перевізники владі не надають.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова