На Прикарпатті «Батьківщина молода» провела патріотичне таборування

8-9 червня в селі Одаєві Івано-Франківської області відбулося цьогоріч перше регіональне таборування обласних організацій «Батьківщини молодої», у якому взяли участь 300 активних молодих людей із Києва, Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської, Рівненської та Одеської областей.

Урочисте відкриття таборування розпочалось із розгортання найбільшого у світі державного прапора України.

«Метою таких таборувань є утвердження національного, фізичного, інтелектуального та духовного виховання молоді. Протягом трьох днів молодь із різних регіонів налагоджували комунікацію, а це неодмінно сприятиме більш ефективній взаємодії та реалізації спільних проектів», − сказав голова «Батьківщини молодої» Сергій Митрофанський, відкриваючи таборування.

Упродовж таборування «молоді батьківщинівці» обговорювали роль молоді в політиці, взяли участь у сплаві по Дністру та в конкурсі патріотичної пісні біля ватри, літали на парапланах, змагались у турнірах з міні-футболу та страйкболу, вчилися поводитися зі зброєю, подивилися фільм «Великі українці».

Окрім того, разом із представниками місцевої парторганізації ВО «Батьківщина» молодь здійснила велопробіг, присвячений таборуванню. Учасники також насолодилися вогняним шоу, битвою діджеїв, а завершальним заходом таборування став яскравий фестиваль фарб.

Лідер «Батьківщини молодої» Сергій Митрофанський повідомив, що протягом червня-серпня такі ж табори відбудуться на базі Одеської, Київської, Хмельницької, Донецької та Сумської обласних організацій «Батьківщини молодої», а завершальним етапом стане велике загальноукраїнське таборування на березі Дніпра в Каневі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова