На Полтавщині за сприяння «батьківщинівця» відкрили спортивний майданчик

За сприяння депутата фракції «Батьківщина» у Полтавській обласній раді, кандидата в депутати по 145-ому виборчому округу Ігоря Горжія, в селі Більськ, Котелевського району Полтавщини з’явився сучасний спортивний майданчик зі штучним покриттям.

Як інформує пресслужба Полтавського обласного партійного осередку, партієць разом із керівництвом району та місцевого сільгосптовариства «Скіф» в урочистій атмосфері відкрили новобудову.

За словами політика, у громаді Більська багато дітей, які б хотіли займатися спортом, але, на жаль, досі такої можливості не було.

«Місцеве господарство виявило ініціативу – своїми силами виконали будівельні роботи, а я посприяв тому, що з обласного фонду регіонального розвитку надійшло 650 тисяч гривень для обладнання штучного покриття», – розповів «батьківщинівець».

Ігор Горжій наголосив, що окремий блок його передвиборчої програми – розвиток дитячого та юнацького спорту на селі. «Батьківщинівець» переконаний, що коли діти матимуть можливість займатися спортом, в Україні виросте здорова та сильна нація, яка прославить державу на міжнародних спортивних аренах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова