На Полтавщині «Батьківщина» очолює рейтинг політичних уподобань виборців

Днями ЗМІ Полтавщини оприлюднили результати соцопитування, яке засвідчує високі рейтинги ВО «Батьківщина» та кандидата в народні депутати по 151-му виборчому округові Руслана Богдана.

Про це інформує пресслужба обласного партійного осередку.

Соціологічне дослідження провела Всеукраїнська громадська організація «Передові правові ініціативи» з 1 по 7 липня 2019 року.

За даними соціологів, у мажоритарних округах виборці не готові підтримувати кандидатів від нових політичних брендів, адже вони невідомі переважній кількості громадян. Лідерами опитування в мажоритарних округах частіше стають місцеві політики, які раніше проводили активну громадську роботу в регіоні та чиї імена добре відомі жителям.

«Округ №151, де лідером симпатій виборців став чинний народний депутат Руслан Богдан, – яскравий цьому приклад», – ідеться в аналізі соціологів.

Фахівці ВГО «Передові правові ініціативи» повідомляють, що кандидат від «Батьківщини» наразі має 28,89% голосів опитаних.

Що ж до політсил, то ВО «Батьківщина» на Полтавщині, зазначають соціологи, посідає друге місце (після «Слуги народу») з показником 9,92 відсотка.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова