На Одещині суд зобов’язав ТВК зареєструвати кандидатів від «Батьківщини» для участі у місцевих виборах

5 грудня Овідіопольський районний суд на Одещині ухвалив два рішення на користь «Батьківщини».

Як повідомляє прес-служба Одеського обласного партосередку, спочатку суд виніс рішення, яким визнав незаконною постанову Таїровської ТВК про відмову в реєстрації кандидатам у депутати ОТГ від «Батьківщини» та зобов’язав виборчком повторно розглянути їхні документи.

У другій справі Овідіопольський райсуд задовольнив скаргу кандидата від «Батьківщини» на посаду голови Таїровської ОТГ Хасана Хасаєва й також зобов’язав ТВК повторно розглянути його документи.

Суд визнав незаконними причини, через які виборча комісія відмовила в реєстрації керівникові Овідіопольської районної парторганізації ВО «Батьківщина» Хасану Хасаєву.

«Ми швидко підготуємо документи й занесемо їх у виборчу комісію. Ми йдемо з рішеннями суду, і комісія зобов’язана нас зареєструвати», – сказав Хасан Хасаєв своїм прихильникам по завершенню судового засідання.

Під час імпровізованого мітингу під стінами суду Хасану Хасаєву зателефонувала лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко й висловила свою підтримку.

Нагадаємо, більше двохсот людей 5 грудня зібралися під будівлею Овідіопольського районного суду – вони вимагали ухвалити рішення на користь Хасана Хасаєва та кандидатів у депутати ОТГ від «Батьківщини», яких Таїровська ТВК відмовилася реєструвати.

До суду також прибули депутати-«батьківщинівці» Одеської облради, голова обласної парторганізації Олег Радковський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова