На Луганщині завдяки депутату від «Батьківщини» відремонтують дорогу

За сприяння народного депутата від «Батьківщини» Олексія Рябчина на Луганщині наступного року відремонтують сільську автодорогу.

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної парторганізації, «Луганський облавтодор» звернувся до Служби автомобільних доріг області з проханням включити в план виконання ремонтних робіт на 2018 рік ділянки автодороги «Нижня Дуванка – Лозно-Олександрівка – ПП «Петрівка».

Ця ділянка дороги проходить через Сватівський та Троїцький райони області.

Під час робочого візиту на Луганщину Олексій Рябчин звернув увагу на жахливий стан автодоріг області, особливо у сільській місцевості та біля контрольного пункту «Станиця Луганська».

«На Луганщині одні з найгірших доріг в Україні. Дуже складно пересуватися між селами та містечками. Потрібно піклуватися про наших громадян і зробити все, аби на дорогах було безпечно», – зазначив політик.

Депутат пообіцяв допомогти і слова свого дотримав. Завдяки клопотанню політика наступного року вказані ділянки дороги буде відремонтовано.

«Завдяки ефективній комунікації між партійцями на місцях, обласним партосередком та народними депутатами від «Батьківщини» ми можемо привертати увагу та сприяти вирішенню проблем, які не може, або не хоче вирішити місцева влада. Особливо це стосується віддалених від обласного центру сіл та селищ, де стан доріг подекуди просто жахливий», – зазначила заступник голови Луганського обласного партосередку Ольга Шкурко.

«Батьківщинівка» подякувала Олексію Рябчину за турботу й реальну допомогу Луганщині.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова