На Луганщині Вадим Івченко провів низку зустрічей з аграріями області

Луганщину з робочим візитом відвідав народний депутат від ВО «Батьківщина» Вадим Івченко.

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної парторганізації, разом із очільницею обласного осередку «Батьківщини» Іриною Верігіною депутат зустрівся з аграріями Біловодського, Марківського та Міловського районів.


Аграрії розповіли про буденні проблеми, зокрема про ускладнення виділення дотацій на підтримку малих фермерських господарств, запропонованих урядом. На ділі – це сім кіл пекла та непідйомні умови. Вадим Івченко запевнив, що найближчим часом вивчить проблему й докладе максимум зусиль задля спрощення процедури отримання грошової допомоги від держави.


На Міловщині сім тисяч гектарів землі Новострільцівського конезаводу стоять нерозпайованими, через що люди не доотримують податок на землю. Парламентар одразу ж зателефонував профільному міністру, аби зрозуміти масштаби проблеми та найкоротший шлях її подолання.

«Це – жахлива безгосподарність, щодо якої я обіцяю підняти питання на першому ж засіданні Аграрного комітету та офіційно звернутися до Мінагрополітики», – з обуренням запевнив депутат під час зустрічі з мешканцями села.

Політик також розповів учасникам зустрічі про перспективу сталого розвитку фермерських господарств відповідно до нового економічного курсу Юлії Тимошенко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова