На Луганщині кандидат у депутати привітав виш із ювілеєм

Один з лідерів Луганської обласної «Батьківщини», кандидат у народні депутати по 112-му виборчому округу Олександр Романовський привітав з ювілеєм професорсько-викладацький колектив Рубіжанського інституту хімічних технологій Східноукраїнського національного університету імені В. Даля.

Уже протягом 90 років інститут готує висококваліфіковані кадри для підприємств не тільки Луганщини, а й всієї України.

Як повідомляє пресслужба Луганського обласного партосередку, Олександр Романовський побажав колективу навчального закладу успіхів і належної уваги з боку держави.

«Викладачі Рубіжного – дуже цікаві люди, у яких безліч ідей щодо розвитку Рубіжного. Пишаюся тим, що вони працюють тут і щиро переживають за Луганську область», – наголосив Олександр Романовський.

Під час іншої зустрічі з мешканцями Рубіжного політик звернув увагу, що на округах Луганщини подекуди балотуються люди з інших регіонів, прізвища яких місцевим жителям стали відомі лише напередодні виборів.

За словами Олександра Романовського, справжній депутат має бути щирим із виборцями, відчувати їхні проблеми та проблеми міста й області.

«Ефективно працювати задля свого округу неможливо, якщо ти приїжджий, якщо ти не ходив тут у школу, не працював на місцевих підприємствах. Сьогодні нам багато обіцяють. Проте часто за цими обіцянками немає життя – вони штучні, бо не вистраждані роками, не ґрунтуються на думках, почуттях друзів, рідних, земляків», – сказав представник «Батьківщини».

Олександр Романовський запевнив земляків, що до своєї передвиборної програми включив дійсно те, що потрібно мешканцям Луганщини, що можна виконати в разі здобуття депутатських повноважень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова