На Луганщині «батьківщинівці» обговорили проблеми тарифів та субсидій

12 червня голова Луганської обласної «Батьківщини» Ірина Верігіна відвідала Марківську районну парторганізацію, щоб обговорити з партійцями нагальні проблеми району.

Як повідомляє прес-служба обласного партійного осередку, на нараді також ішлося про розбудову партії в регіоні та плани на майбутнє.

За словами «батьківщинівців», КП «Старобільськвода», що забезпечує жителів Марківщини водою, встановило надзвичайно високі тарифи на свої послуги. Місцева «Батьківщина» неодноразово порушувала питання про зниження тарифів на водопостачання, адже місцеві мешканці не в змозі їх оплатити.

«Тільки спільними зусиллями громади можна змусити постачальника знизити тарифи. Якщо цього не відбудеться, депутати районної ради від «Батьківщини» готові ініціювати створення КП «Марківкавода» для забезпечення потреб жителів району та встановлення справедливих тарифів», – наголосила Ірина Верігіна.

Голова Луганської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» також зазначила, що не тільки тарифи на воду викликають нарікання в жителів Марківщини, але й на всі інші послуги.

«Особливо гостро в цьому контексті стоїть питання нарахування субсидій. Новий механізм, запропонований владою, разом з високими тарифами дуже скоро розорить українців», – сказала Ірина Верігіна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова