На Луганщині «Батьківщина» переймається проблемами медицини

Найбільша проблема Луганщини в медичній сфері – нестача кваліфікованих фахівців.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина», про це на засіданні Білокуракинської райради заявив депутат, голова районного партосередку Юрій Грибенко.

Він зазначив, що в Білокуракинському районі провели анкетування пацієнтів, яке виявило найболючіші проблеми в галузі медобслуговування, матеріально-технічного та фінансового забезпечення медичних закладів.

«За результатами опитування мешканців можна сказати, що ліки залишаються дуже дорогими: при середньому заробітку від 3 до 7 тис. грн на медикаменти витрачається від 1,2 до 13 тис. грн на місяць, а підтримка держави непомітна, подеколи практично відсутня, – каже Юрій Грибенко. – Не можна не відзначити зношеність меблів у лікарні – ліжка, стільці та тумбочки залишають бажати кращого. Але найбільша наша проблема – це нестача кваліфікованих фахівців, які б надавали медичні послуги».

Юрій Грибенко наголосив, що, як і всі партійці «Батьківщини», він послідовно відстоює запровадження страхової медицини, бо «лише таким чином можна створити якісну медицину в Україні».

Представник «Батьківщини» додав, що й надалі ретельно слідкуватиме за наданням належної медичної допомоги мешканцям Білокуракинського району.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова