На Київщині кандидатів від «Батьківщини» намагаються усунути від виборів

Тетіївська міська виборча комісія ухвалила рішення про усунення кандидатів від «Батьківщини» на місцеві вибори в ОТГ, що відбудуться 24 грудня.

Як повідомляє прес-служба Киїського обласного партосередку «Батьківщини», міськвиборчком вирішив усунути від виборчого процесу трьох кандидатів від «Батьківщини» – Олега Косовича, Олега Слободянника та Анатолія Хоменка. У протоколі засідання комісії зазначено підставу для усунення – «можливе порушення порядку висування».

«Ймовірною причиною такого рішення стало те, що зазначені особи були кандидатами до міської ради Тетіїва у 2015 році. Аргументуючи тим, що це місцеві вибори, члени комісії ухвалили таке зухвале рішення, аби по суті, дати хоча б якийсь шанс кандидатам від БПП виграти на цих виборах», – прокоментувала ситуацію представниця Тетіївської районної «Батьківщини» Анастасія Швець.

7 грудня партійці Тетіївської районної «Батьківщини» подали позов до Київського окружного адміністративного суду з проханням визнати дії виборчої комісії протиправними і скасувати рішення про усунення кандидатів від «Батьківщини» та внести відповідні зміни до виборчих бюлетенів.

«Якщо наші кандидати балотувалися у 2015 році на місцевих виборах, то це не означає, що вони порушили порядок висування кандидатів. Це різні виборчі процеси і виборча комісія не має жодних підстав для винесення такого рішення», – підсумувала Анастасія Швець.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова