На Дніпропетровщині «батьківщинівець» допомагає боротися з негодою

Депутат Дніпропетровської обласної ради від «Батьківщини» Гілал Ісаєв допомагає боротися з негодою на теренах П’ятихатського району.

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, техніка ПП «Каспій», засновником якого є «батьківщинівець», наразі займається розчищенням доріг, рясно засипаних снігом.

Перший сигнал про допомогу надійшов від голови Пальмирівської сільської ради Віктора Дідка. Занесені ділянки доріг було розчищено та звільнено від снігу на територіях Жовтянської, Виноградівської сільрад та Байдаківського старостинського округу Лихівської ОТГ – у селах Яковлівка, Грамівка, Володимирівка, Червона Гірка, Байдаківка.

«Добре, що у нас сніг розчистили відразу, не допускаючи великих кучугур. Гілал Ісаєв по-справжньому вболіває за наші населені пункти», – розповіла староста Байдаківського старостинського округу Лариса Савченко.

За словами Гілала Ісаєва, вони від початку були готові до боротьби з негодою. Впродовж багатьох років допомагають землякам розчищати дороги від снігу.

«Ми розчищаємо дороги там, де це необхідно, аби ні в кого не виникало перешкод із транспортним сполученням навіть у таку негоду», – сказав депутат.

За його словами, пріоритетними є розчищення центральних магістралей громади для відвезення дітей до шкіл, проїзду «Швидкої допомоги» та доставки продуктів до сільських магазинів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова