На Дніпропетровщині «Батьківщина» відкрила чергову громадську приймальню

У районному центрі Томаківка на Дніпропетровщині «Батьківщина» урочисто відкрила громадську приймальню окружної партійної організації.

Як повідомляє прес-служба обласного партосередку, Томаківка стала другим у регіоні районним центром у сільській місцевості, де запрацювала громадська приймальня політсили Юлії Тимошенко.

«Ми поставили за мету відкрити громадські приймальні в усіх виборчих округах до Верховної Ради України, яких на теренах Дніпропетровщини нараховується 17. І впевнено реалізуємо свій план, адже це дасть змогу ще більше наблизитися до людей», – зазначає лідер «батьківщинівців» Дніпропетровської області Антоніна Ульяхіна, яка взяла участь у відкритті громадської приймальні в Томаківці.

Партійну установу очолив депутат Дніпропетровської облради від «Батьківщини» Іван Рязанцев. Він – людина знана й шанована в районі, уже не перший рік виборці довіряють Іванові Рязанцеву представляти свої інтереси в облраді.

Нагадаємо, раніше громадські приймальні окружних парторганізацій ВО «Батьківщина» на Дніпропетровщині відкрили в Нікополі, Павлограді, П’ятихатках, Кам’янському та Криничках.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова