На Черкащині партійця відзначили Почесною нагородою

Депутата Черкаської обласної ради від «Батьківщини» Віктора Вусика нагороджено Почесним нагрудним знаком «За заслуги перед Збройними силами України». Як інформує пресслужба обласної парторганізації, нагороду партійцю вручили військовий комісар Жашківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Валерій Килимок разом із міським головою Жашкова Ігорем Цибровським. У наказі Головнокомандувача Збройних Сил України зазначено, що Віктора Вусика нагороджено Почесною […]

Депутата Черкаської обласної ради від «Батьківщини» Віктора Вусика нагороджено Почесним нагрудним знаком «За заслуги перед Збройними силами України».

Як інформує пресслужба обласної парторганізації, нагороду партійцю вручили військовий комісар Жашківського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Валерій Килимок разом із міським головою Жашкова Ігорем Цибровським.

У наказі Головнокомандувача Збройних Сил України зазначено, що Віктора Вусика нагороджено Почесною нагородою за значний особистий внесок у справу розвитку Збройних Сил України, всебічну підтримку підрозділів та активну громадську позицію.

«Батьківщина пишається вами, шановні волонтери і наші українські герої! Ми схиляємо голови перед патріотами рідної країни», – сказав Валерій Килимок.

Вручення нагороди відбулося під час акції «Посади дерево пам’яті», що проведена на честь вшанування пам’яті загиблих воїнів, які захищали кордони нашої держави та на знак подяки всім учасникам Антитерористичної операції в Україні. До акції долучилися і представники жашківської «Батьківщини», які разом із небайдужими містянами висадили саджанці дерев та кущів перед будівлею Жашківського районного комісаріату.

«Місцева партійна організація «Батьківщини» завжди підтримує наших воїнів, які захищають кордони нашої держави. Ми відкриті для добрих і корисних справ, завжди охоче допомагаємо у вирішення важливих питань громади», – зауважив Віктор Вусик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова