На Черкащині депутати від «Батьківщини» ініціюють звернення до керівництва держави щодо ринку землі

Депутати Драбівської районної ради від «Батьківщини» заявили про намір зібрати позачергову сесію, аби звернутися до керівництва країни з вимогою продовжити дію мораторію на продаж сільськогосподарської землі до проведення Всеукраїнського референдуму.

Як повідомляє пресслужба Черкаської обласної парторганізації, заступник голови Драбівської районної ради, голова районного партосередку Тетяна Богославець стверджує, що аграрії Драбівщини – проти продажу українських чорноземів.


«Я завжди виступала проти продажу землі сільськогосподарського призначення. Земля – це найбільше багатство нашого народу, не можна дозволити, аби її за безцінь скупили латифундисти, зокрема, міжнародні аграрні корпорації, які зіпсують наші чорноземи недобросовісним господарюванням, не залишивши нічого нашим нащадкам», – сказала Тетяна Богославець.

Партійка  повідомила, що такої думки дотримуються і більшість фермерів Драбівського району, які занепокоєні загрозою ухвалення земельних законів, адже вони можуть мати непоправні наслідки для всієї України.

«Саме тому на найближчий сесії районної ради ми ухвалюватимемо звернення до керівництва країни щодо ринку землі. У той час, коли на Сході гинуть хлопці, захищаючи нашу землю, ми не маємо морального права продавати землю», – говорить Тетяна Богославець.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова