Михайло Цимбалюк: Влада відчуває наближення свого кінця, тому й зайнялася «реформуванням»

Чинна влада, відчуваючи наближення свого кінця, гарячково почала займатися реформами – правоохоронною, освітньою, медичною, судовою. Але це робиться поспішно, щоб на папері лише зафіксувати певні псевдодії й заробити додаткові бали перед виборами чи отримати черговий транш від Міжнародного валютного фонду.

Про це у своєму блозі на Zaxid.net написав голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк, повідомляє прес-служба регіонального партосередку.

За словами очільника «Батьківщини» на Львівщині, найбільше питань викликає судова реформа, адже вона за своєю суттю є антинародною: пропозиції щодо зміни законодавства позбавляють громадян України права на чесне судочинство.

«Підкоривши собі судову гілку влади, президент України остаточно перетворює суддів зі служителів Феміди на свавільних тиранів. Вводячи поняття «неприпустимість зловживання процесуальними правами», президент та юристи з його адміністрації позбавляють людей будь-яких прав у суді», – наголошує Михайло Цимбалюк.

Політик стверджує, що недосконалою є й пенсійна реформа, яка не усуває кричущу несправедливість – мінімальна пенсія має дорівнювати фактичному розмірові прожиткового мінімуму.

«Дехто з ініціаторів документа називає її не реформою, а осучасненням пенсій. Влада вже давно мала би підвищити пенсії, пішовши простим шляхом, тобто провівши індексацію на рівень інфляції – тим паче, що є відповідна постанова Кабінету міністрів», – зазначає голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова