Михайло Цимбалюк: Торік заробітчани переказали на Львівщину 950 млн доларів

Торік заробітчани переказали на Львівщину майже 950 млн доларів. З одного боку, це добре, що в Україну надходять гроші, але з другого – сумно, бо це роз’єднані сім’ї.

Як повідомляє прес-служба Львівського обласного партосередку ВО «Батьківщина», про це в ефірі телеканалу ZIK заявив лідер партійців Львівщини Михайло Цимбалюк.

Коментуючи заяви Національного банку України про те, що статки населення зростають, політик зауважив, що швидше за все у цій заяві йдеться про керівників Нацбанку чи «Нафтогазу», які виділяють собі мільйонні премії.

«Наприклад, на Львівщині люди гостро відчувають те, що зросли ціни на житлово-комунальні послуги та продукти. Населення відчуває і те, що мінімальна зарплата зростає, а прожитковий мінімум далеко її не наздоганяє, адже мінімальна зарплата у нас 3700 гривень, а прожитковий мінімум – 1700 гривень», – зазначив Михайло Цимбалюк.

За його словами, аби прожити, звичайні українці нині витрачають усі свої заощадження.

«Минулого року заробітчани перерахували на Львівщину майже 950 мільйонів доларів. Це інвестиції в область. Зазвичай кошти заробітчан ідуть на навчання дітей, одяг та їжу. Лише 30% цих грошей іде на придбання житла та інших об’єктів нерухомості. Тому люди навіть не можуть щось собі заощадити. На жаль, саме такою є реальна картина», – підсумував голова Львівської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова