Михайло Цимбалюк: Найбільша помилка президента – кадрова політика

Президент України Петро Порошенко обіцяв «нові обличчя» у владі, а в підсумку більшість так званих реформаторів виїхали з України.

Про це в ефірі телеканалу «Перший Західний» заявив голова «Батьківщини» на Львівщині Михайло Цимбалюк, інформує прес-служба регіонального партосередку.

За словами політика, і нині в уряді працюють люди без громадянства, але ефективності від них немає.

«У нинішнього президента багато невиконаних обіцянок, а ще більше – помилок, яких він припускається у своїй роботі. Найприкріше те, що від цього потерпають прості українці. Тому уряд, президент та депутати мають узяти на себе спільну відповідальність за всі недопрацювання в нашій країні», – зазначив Михайло Цимбалюк і додав: «Не вірю, що в Україні немає гідних фахівців, які б чесно виконували свою роботу».

Очільник Львівської обласної «Батьківщини» наголосив на корупційності кадрової політики в Україні.

«Створили низку антикорупційних органів, але конкурси на заміщення керівників – це звичайний обман людей, оскільки туди завжди потрапляють «потрібні» особи. Проблема в тому, що в нашій країні немає відповідальності за корупцію. Нинішній президент обіцяв за рік побороти корупцію й не виконав», – підсумував Михайло Цимбалюк.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова