Міська рада Боярки заборонила гральні заклади у місті

З ініціативи «Батьківщини» міська рада заборонила гральні заклади у місті Боярка.

 

Про це стало відомо на черговому засіданні Боярської міської ради.

Ініціатором заборони виступив депутат від «Батьківщини» Олександр Борецький.

У пояснювальній записці до свого звернення депутат зазначив, що влада прийнявши закон про легалізацією грального бізнесу, знехтувала благополуччям українців. Адже, за його словами, у цьому законі закладено пряме порушення норм абзацу 2 Розділу VII Декларації про державний суверенітет України, де передбачено, що Україна забезпечує національно-культурне відродження українського народу, його історичної свідомості і традицій, національно-етнографічних особливостей, функціонування української мови у всіх сферах суспільного життя.

Депутат впевнений, що влада завдяки закону про легалізацію грального бізнесу зухвало знищує духовність української нації, національно-культурне відродження українського народу і створює механізми для грабунку людей аморальними й антиукраїнськими законами.

«У той час, коли в країні йде війна з Росією, коли українці перебувають у скрутному фінансовому становищі через пандемію, відкриття гральних залів призведе до ще більшого збідніння населення. Люди понесуть у казино останнє, зросте алкоголізм і наркоманія, будуть руйнуватися сім’ї. Цим законом по суті не передбачено дієвої боротьби з лудоманією (гральною залежністю), я його весь перечитав. Тому ми не можемо допустити, щоб наше рідне місто постраждало від злочинних рішень влади», – зазначив Олександр Борецький.

Заборону створення гральних закладів у Боярці підтримали 20 депутатів і міський голова.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова