Луганські партійці провели нараду з приводу виборів сільського старости в Новочервоному

Представники Рубіжанського зонального партосередку Луганської області провели робочу нараду з депутатами селищної ради Нижньодуванської ОТГ в селі Новочервоному.

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», на зібранні обговорили підготовку до виборів старости села, що призначені на 29 квітня, а також інші нагальні питання партійної роботи.

Кандидат від «Батьківщини» на посаду старости – вчителька Новочервонівської школи, депутат селищної ради Нижньодуванської ОТГ Олена Сучок – розповіла про проведені зустрічі з виборцями, озвучила проблеми, які місцеві мешканці вважають першочерговими.

Перший заступник голови Рубіжанської зональної парторганізації Ольга Шкурко пообіцяла всіляку підтримку «батьківщинівцям» Новочервоного.

«Наша команда допомогла вам під час виборів депутатів громади. Ми й надалі співпрацюватимемо задля покращення життя в селі. 29 квітня наші спостерігачі та юристи будуть з вами, і разом ми перешкодимо будь-яким спробам фальшувань, використання адмінресурсу та іншим нечесним методам політичної боротьби, щоб забезпечити чесне волевиявлення мешканців Новочервоного», – наголосила Ольга Шкурко.

Довідково. Після створення ОТГ село Новочервоне, що раніше відносилося до Троїцького району Луганської області, стало частиною Нижньодуванської ОТГ. Через це депутатам довелося вирішити багато питань, пов’язаних з переходом до Сватівського району. У цьому їм допомогла команда Сватівського районного партосередку ВО «Батьківщина», зокрема секретар Сватівської міськради Дмитро Романенко та заступник міського голови Андрій Фоменко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова