Луганська «Батьківщина»: Всупереч закону, чиновники в робочий час агітують за Порошенка

Через готовність людей продатися за тридцять срібняків на чолі країни маємо злодіїв, корупціонерів та зрадників.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook один із лідерів «батьківщинівців» Луганщини Олександр Романовський, повідомляє прес-служба обласного партосередку.

Представник «Батьківщини» навів приклад учителя математики та фізики Невської загальноосвітньої школи Кремінського району Ладиченко Жаннети Іванівни.

«Зараз ця жінка в робочий час займається агітацією на користь Петра Порошенка. У селі кажуть, що в цьому її прикриває Кремінська райдержадміністрація, з якої надходять неофіційні вказівки про виділення приміщень у бюджетних установах для агітаційних зібрань, про закривання очей директорами шкіл на прогули працівників», – зазначив Олександр Романовський.

За його словами, влада створила всі умови, щоб люди перестали цінувати себе та думали лише про те, де взяти копійку на хліб. При цьому пенсіонерам, працівникам бюджетної сфери пропонують гроші чи посади.

«Та де будуть обіцянки цих політиків після виборів? Людей купують, щоб потім ще 5 років знущатися над країною, над кожним із нас. Як такі, як Жаннета Ладиченко, дивитимуться в очі своїм дітям та онукам, коли при владі із їхньою допомогою залишиться Порошенко?» – наголосив Олександр Романовський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова