Луганська «Батьківщина»: Проект бюджету на 2020 рік не містить корисних інновацій

В.о. голови Луганської обласної «Батьківщини» Олександр Романовський прокоментував проект Бюджету України на 2020 рік.

Як повідомляє пресслужба Луганського обласного партійного осередку, політик зазначив, що в документі не закладено ані механізмів реального зниження тарифів, ані підвищення соціальних стандартів, ані боротьби з офшорами.

«Всі ми бачили і чули, як під час призначення новий прем’єр-міністр Олексій Гончарук говорив про 40% за 5 років. Чи має уряд стратегічний план – за 2022 і 2023 рр. зробити стрибок одразу ж на 25-30%? Дивлячись, якими методами планують піднімати ВВП – через продаж землі, стратегічних підприємств, збільшення податків – підстав вірити в «економічне диво» немає», – наголосив представник «Батьківщини».

Політик додав, що країна чекала і все ще чекає від нової влади інновацій в роботі і сподівається, що продовження старої політики Порошенка-Гройсмана, проти якої проголосувало 75% українців, вже позаду.

Олександр Романовський зазначив, що брак професійних кадрів у команді Зеленського дає про себе знати  і порадив Президенту та коаліції у Верховній Раді ретельно проаналізувати пропозиції фракцій щодо змін до Бюджету, навівши в якості прикладу програму «Новий курс України».
«У «Новому курсі» є відповіді на багато запитань, які сформовані не лише політиками, а й експертами з міжнародним ім’ям», – наголосив політик.

Олександр Романовський додав, що нині варто забути про політичну приналежність, а спільними зусиллями прийняти збалансований головний фінансовий план України на 2020 рік, забезпечивши зростання економіки, а не проїдання останніх запасів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова