Криворізька «Батьківщина» підтримує страйкуючих шахтарів

Криворізька міська «Батьківщина» отримала відповідь Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства України на свої вимоги щодо страйкуючих шахтарів на місцевому залізорудному комбінаті.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, ці вимоги виклав у своєму депутатському зверненні до уряду народний депутат Вадим Івченко.

У відповіді Міністерства зазначено, що питання атестацій професій, визначення тих чи інших експертних установ вимагають додаткового узгодження. Для зясування питання правомочності залучення Харківського інституту гігієни праці для досліджень умов праці шахтарів депутатське звернення Вадима Івченка скеровано до Держпраці для розгляду.

У Криворізькій «Батьківщині», яка підтримує страйкуючих шахтарів, таку відповідь Міністерства розцінюють як гру в бюрократичний пінг-понг з шахтарями, намагання перекинути відповідальність до іншого відомства.

«Шановні чиновники забувають, що терпіння у шахтарів може обірватися будь-якої миті. Вони піднімуться на поверхню і підуть до кабінетів чиновників шукати правду», – наголошують у Криворізькій «Батьківщині».

Партійці продовжують наполягати на необхідності мирного врегулювання трудового конфлікту влади, власника підприємства і трудового колективу.

​Довідково. Страйк розпочали гірники шахти «Жовтнева» Криворізького залізорудного комбінату, які 2 вересня відмовилися підніматися на поверхню після зміни, оголосивши безстрокову акцію протесту, вимагаючи підвищити зарплату і повернути пільги. Протестувальники також виступили проти результатів проведеної переатестації умов праці на шахтах, за результатами якої більшість працюючих втрачають пільги.

​До страйкуючих приєдналися три інші шахти комбінату – «Батьківщина», «Тернівська» та «Гвардійська». На сьогодні кількість протестуючих перевищує 220 осіб. Протестуючих підтримують мешканці міста.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова