Костянтин Бондарєв: Президент Порошенко вчинив державну зраду

Масштабна схема розкрадання оборонного бюджету, очолювана президентом, це – державна зрада, яка вимагає негайного імпічменту.

Про це заявив голова Київського обласного партосередку ВО «Батьківщина» Костянтин Бондарєв під час прес-конференції в Києві, інформує прес-служба регіональної парторганізації.

«Уся країна на власні очі побачила, що «патріотичний» слоган «Армія! Мова! Віра!» насправді означає «Армія! Друзі! Бабки!», – сказав Костянтин Бондарєв. – Корупційний скандал, викритий журналістами програми «Наші гроші», має стати початком «розмилювання» очей українців та продемонструвати, як насправді верховний головнокомандувач Збройних Сил України «любить» свою країну, армію і мову».

Очільник «Батьківщини» Київщини розповів, що друг і партнер Петра Порошенка, член Ради національної безпеки і оборони Олег Гладковський разом зі своїм сином та його друзями створили схеми, якими завдали державі збитків щонайменше на 250 мільйонів гривень.

«Фіктивні контракти з нереальними фірмами президентського оточення, торгівля з Росією та постачання за захмарними цінами непридатного обладнання є нічим іншим, як державною зрадою», – переконаний Костянтин Бондарєв.

Політик заявив, що «Батьківщина» разом з іншими фракціями в парламенті розпочинає процедуру імпічменту президента за державну зраду, сприяння ворогу та торгівлю на крові з країною-окупантом.

Голова Київського обласного партосередку зауважив, що станом на 28 лютого постанову про імпічмент підписали фракція «Самопоміч» у повному складі, Радикальна партія Олега Ляшка, «Відродження», незалежні депутати та частина «єврооптимістів».

«Інші відверто ігнорують звернення, що вже є прямою ознакою того, що частина депутатів не збирається відмовлятися від «корупційного корита» порошенківської банди», – підсумував Костянтин Бондарєв.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова