Кіровоградщина підтримала проведення референдуму проти продажу землі

«Батьківщина» Кіровоградської області взяла участь у зборах ініціативної групи з проведення всеукраїнського референдуму проти продажу землі.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, у заході взяли участь близько 700 жителів Кіровоградщини, котрі не погоджуються з рішенням влади щодо розпродажу українських земель.

За результатами заходу, всі представники області увійшли до кількісного складу ініціативної групи, яка збиратиме підписи серед людей, не згодних продавати землю.

«Команда Кіровоградщини налаштована боротися за українську землю, адже сьогодні наші земляки на Сході України ціною свого життя бережуть цілісність держави. Будучи на передовій, вони роблять все, аби ми спокійно спали. Саме тому, ми зобов’язані тут, в тилу, берегти ті землі, які поки належать нам, які наші солдати вже 7-й рік поспіль не віддають ворогу. Ми кожного дня, не вагаючись готуємось до запеклої боротьби за наші землі, адже кожен з нас розуміє, що цей шлях буде нелегким», –зазначив депутат обласної ради від фракції ВО «Батьківщина» Андрій Табачук.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова