Київрада підтримала позицію «Батьківщини» щодо зниження тарифів

Київська міська рада підтримала рішення, ініційоване фракцією «Батьківщина», про звернення до Президента України, Верховної Ради та Кабінету Міністрів з вимогою знизити тарифи на житлово-комунальні послуги.

Як повідомляє пресслужба Київської міської партійної організації, за відповідне рішення проголосував 61 депутат на пленарному засіданні в четвер.

­

«Наша фракція, як і всі свідомі громадяни, категорично проти підвищення цін на природний газ і електроенергію, тарифів на водопостачання, водовідведення і розподіл (доставку) природного газу», – заявив голова фракції «Батьківщина» Денис Москаль.

Депутати вимагають від влади вжити негайних заходів для зниження тарифів на природний газ до літніх цін. Це дозволить зменшити тариф на опалення, електроенергію та посилити соціальний захист населення, аби не допустити подальшого підвищення тарифів на електроенергію.

Нагадаємо, що лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко звернулася до прем’єр-міністра України з депутатським запитом, в якому вимагає надати інформацію щодо обсягів газу, закачаного у підземні сховища, і ціну його закупки.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова