Керівник штабу «Руху опору» виступив перед обласними депутатами

Депутати Хмельницької обласної ради 15 лютого провели термінове позачергове пленарне засідання, всі три питання якого були присвячені сприянню силам Територіальної оборони та захисту населення.

Керівник штабу «Руху Опору» Хмельниччини Валерій Лесков на сесії Хмельницької обласної ради повідомив про готовність громадської організації не лише сприяти силам Тероборони, а й надати конкретну методичну допомогу місцевим громадам. У першу чергу це роз’яснювальна робота  щодо організації  зв’язку.

«Не буде зв’язку з населенням,  не буде взаємодії – буде паніка, яка лише на руку агресору», – наголосив Валерій Лесков у виступі з трибуни. Він зазначив, що «Рухом опору» напрацьовано практичні поради – як діяти в умовах відключення електроенергії, інтернету, телефонного зв’язку.

До роботи самоврядного органу долучилися також голови громад області, заслухано і враховано пропозиції керівництва Хмельницької бригади територіальної оборони. Після обговорення і пропозицій  було прийнято  рішення  про перерозподіл обласного бюджету на обронний напрямок та ухвалення обласної програми «Територіальна оборона на 2022-2024 роки». Загалом на це буде негайно спрямовано   майже 5 мільйонів гривень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова