Керівництво «Батьківщини» Хмельниччини провело робочу зустріч із головами «первинок» Славути

Керівництво обласної «Батьківщини» провело нараду з головами первинних партійних організацій м. Славута.

Учасники наради підбили підсумки роботи та окреслили завдання, які стоять перед партійцями на найближчий період.

Одним із досягнень політичної сили за останній час очільник партійців Хмельниччини Сергій Яковлев у виступі назвав перенесення нерозподілених 137 мільйонів гривень субвенції для громад, які проживають у 30-кілометровій зоні АЕС, на 2022 рік. Ініціатор поправки до змін до бюджету – народний депутат України Іван Крулько.

«Відтак, разом із 200 мільйонами гривень, що передбачені на ці потреби у бюджеті цьогоріч, громади отримають 337 мільйонів гривень», – сказав «батьківщинівець» і наголосив, що висуванці ВО «Батьківщина» на всіх рівнях  відстоюють інтереси людей – у Верховній Раді України, обласній раді, фракцію в якій він очолює, і на рівні громади», – сказав Сергій Яковлев.

Політик зазначив, що одне із найболючіших питань сьогодення – невпинне зростання цін на енергоносії та, як наслідок, збільшення вартості товарів споживання. 

«Наші фракції в усіх радах ініціювали звернення  проти зростання тарифів, а лідер партії Юлія Тимошенко  запропонувала план виходу з  економічної кризи. Люди бачать, що тільки наша політична сила намагається реально захистити їх, підтвердженням тому постійне зростання рейтингу нашої партії», – сказав Сергій Яковлев.

На  нараді неодноразово наголошувалося, що  активісти партії на місцях мають постійно доносити  інформацію громадянам про діяльність політичної сили, активніше співпрацювати з депутатами місцевих рад. По завершенні заходу трьох найактивніших голів первинок було нагороджено  подарунками, а кожен із учасників отримав методичні та агітаційні матеріали для подальшої роботи.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова