Керівництво «Батьківщини» продовжує робочі зустрічі з головами первинних організацій

Керівництво Хмельницької обласної «Батьківщини» продовжує робочі зустрічі з головами первинних партійних організацій.

Сьогодні партійці  відвідали Полонне, де провели нараду з активістами Полонської та Понінківської ОТГ – це 34 очільника «первинок» та депутати рад територіальних громад.

Керівник обласного осередку партії, голова фракції «Батьківщина» у Хмельницькій обласній раді Сергій Яковлев детально інформував учасників заходу про діяльність  політичної сили на теренах області.

 «Найперше завдання нашої  команди  – захищати інтереси людей на всіх рівнях. Ми виступаємо проти закриття освітніх, медичних та соціальних  закладів – ви бачили це на прикладі розташованого у Шепетівському районі Ліщанського інтернату для людей похилого віку», – нагадав  Сергій Яковлев.

Окремо політик зупинився на зусиллях партії щодо розв’язання енергетичної кризи, яка призвела до зростання цін на енергоносії і, як наслідок, – подорожчання всіх товарів для населення, передусім, продуктів харчування.


«Найскладніше сьогодні – нашим
агровиробникам, адже через подорожчання енергоносіїв лише на мінеральне добриво ціни зросли у 2,5-3 рази», – сказав політик.

Він наголосив на неприпустимості наповнення бюджету за рахунок легалізації грального бізнесу, проти чого завжди боролася партія «Батьківщина».

«Люди бачать наше прагнення захистити їх, тому на Хмельниччині за останній рік рейтинг  політичної сили зріс вдвічі», – сказав «батьківщинівець» і зауважив, що довіра людей спонукає до активізації роботи  партії на всіх рівнях, і голови «первинок» повинні активно сприяти цьому. Іншим підтвердженням  авторитету політичної сили є зростання партійних лав. Лише на Полонщині протягом останнього часу партійний квиток ВО «Батьківщина» отримало 78 громадян.

Сергій Яковлев довів учасникам заходу позицію партії і її лідера Юлії Тимошенко щодо ситуації з нарощуванням військової агресії РФ.

«Україна має вийти із пастки Мінських домовленостей, які призведуть до втрати суверенітету, повернутися до Будапештського меморандуму та сформувати Уряд національної єдності, що допоможе зміцнити державу зсередини», – сказав політик і наголосив, що це послідовна позиція ВО «Батьківщина».

Після проведення навчання за традицією відбулося нагородження кращих активістів партії.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова