Іван Крулько підтримав ініціативу черкаських «батьківщинівців»

Народний депутат України від «Батьківщини» Іван Крулько схвалив ініціативу черкаських партійців щодо організації благодійного фонду «Допоможи ближньому».

Як інформує преслужба обласної парторганізації, Іван Крулько, перебуваючи 4 травня у Черкасах, відвідав волонтерів, які у приміщенні міської школи №3 готують і розвозять щодня понад 800 гарячих обідів дітям із малозабезпечених родин і самотнім людям.

«Ми зараз бачимо, чим займається влада Черкас під час карантину. Ця благодійна робота проводиться без піару, з ініціативи міської влади та міського голови Черкас Анатолія Бондаренка. Ось це – приклад місцевого самоврядування. Це ж не уряд видав рішення. А саме уряд мав запровадити у кожному місті таку благодійну допомогу громадянам», – зазначив Іван Крулько.

Депутат подякував волонтерам і кухарям за роботу. Політик наголосив, що таких людей, які представляють владу Черкас, допомагають жителям вижити у складний час, треба не переслідувати, а максимально підтримувати.

«Не переслідуйте тих, хто допомагає людям і висловлює думки і прагнення людей. Тих, хто не боїться говорити правду. Їх потрібно не переслідувати, не залякувати, а максимально підтримувати», – наголосив політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова