Ірина Верігіна зустрілась із матір’ю загиблого бійця

Голова Луганського обласного партосередку «Батьківщини» під час свого візиту до Новоайдарського району завітала до родини загиблого військовослужбовця Юрія Гринька.

Як повідомляє прес-служба Луганської обласної «Батьківщини», хлопець загинув від отриманих ран 23 грудня 2014 р., виконуючи бойове завдання у Донецькій області. У Юрія залишилися матір і дружина.

За словами матері загиблого, тіло сина не могли знайти впродовж двох років. Згодом його вдалося ідентифікувати за аналізом ДНК. Після поховання у Новоайдарі сім’ю спіткала нова біда – через бюрократичну тяганину мати не може оформити папери на пільги та соціальні виплати.

Жінка попросила допомоги в Ірини Верігіної. Політик, уважно вислухавши матір бійця, пообіцяла допомогти сформувати необхідний пакет документів для оформлення пільг.

«Наразі через Міністерство оборони зробити щось практично неможливо. Держава сьогодні майже не опікується сім’ями загиблих бійців і випадок вашої родини не поодинокий», – зазначила очільниця «Батьківщини» Луганщини.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова