Ірина Верігіна вшанувала пам’ять загиблих, які визволяли Луганщину

Днями очільниця Луганського обласного партосередку Ірина Верігіна разом із партійцями міст та районів області вшанувала пам’ять українських воїнів, що визволяли область від загарбників.

На честь третьої річниці визволення Сєвєродонецька «батьківщинівці» поклали квіти до підніжжя пам’ятника генерал-майору Олександру Радієвському, що встановлений біля будівлі міської ради.

IMG_0338
«Я дуже добре пам’ятаю, коли готувалася операція зі звільнення Рубіжного, Лисичанська, Сєвєродонецька, а також Попанянського району. Коли звільнили цю територію – це, дійсно, була перемога. Вона вкрай потрібна Україні, щоб звільнити мешканців міст від незаконних збройних формувань і щоб підняти бойовий дух армії», – сказала Ірина Верігіна, яка була учасницею подій 2014 року, очолювавши на той час Луганську обласну держадміністрацію.

IMG_0330

У той час доводилося боротися щодня за життя кожного пораненого солдата. Про ті події розповів очільник міського партосередку, завідувач хірургічним блоком Сєвєродонецької багатопрофільної лікарні Володимир Ляховий.

«Олександр Радієвський загинув під час визволення Лисичанська. Йому було 44 роки. Всі, хто був поранений у цьому бою, були у нас, в нашому підрозділі. Ми всім надавали допомогу. Це були страшні часи, проте ми виконували свій обов’язок, а не тікали з міста, як деякі керівники», – зазначив Володимир Ляховий.

До заходу долучилися й місцеві мешканці, разом із «батьківщинівцями» ушанувавши пам’ять героя.

«Я вдячна всім, хто брав участь у героїчному звільненні частини Луганської області. Шкода, що не вдалося звільнить весь Донбас. Сьогодні це зробити набагато важче. Пройшло три роки, але я добре пам’ятаю радість перемоги, біль втрат та розчарування від того, що частина Луганщини все ж залишається окупованою», – наголосила Ірина Верігіна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова