Громада з Одещини передала чергову допомогу для ЗСУ

Чергову допомогу нашим захисникам в ЗСУ передали працівники Іванівської громади Одещини.

Як розповів голова громади, «батьківщинівець» Віктор Лобач, працівники усіх відділів, управлінь та служб громади передали свій одноденний заробіток на допомогу для ЗСУ. На зібрані кошти громада придбала для одного з мотострілецьких батальйонів тепловізор, медикаменти, устілки, теплі носки, вологі серветки, термобілизну, спальні мішки та таганок. Усе придбане вже відправили за призначенням.

«Кожен воїн, хто зараз на передовій захищає нашу країну, без перебільшення є героєм. Це вони в окопах, вдень і вночі відбивають атаки ворога, саме їх найбільше обстрілює ворожа артилерія, гради та міномети. Це вони ходять в контратаки, а ще борються з холодом, дощем та снігом, – розповів Віктор Лобач. – Зараз важко всім захисникам, але мабуть, найважче саме їм і бойових втрат найбільше несуть вони – наші піхотинці і десантники».

Віктор Лобач висловив подяку за допомогу БФ «Пульс Іванівщина» та Віталію Лисенку за окопні свічки, які також відправили на передову.

«Доброї вам долі, шановні захисники, разом будемо наближати перемогу. Працівники Іванівської селищної громади і надалі допомагатимуть, щоб вам було легше зараз бити ворога та звільняти нашу землю», – додав голова громади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова