Екс-міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко провів зустріч у Білій Церкві

«Батьківщинівці» організували зустріч жителів Білої Церкви з Олексієм Кучеренком – екс-міністром житлово-комунального господарства України (2007–2010 рр.), головою Спілки власників житла України.

Як повідомляє прес-служба Київського обласного партосередку ВО «Батьківщина», на зустріч зібралися представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, громадські активісти, які переймаються проблемами житлово-комунальної сфери, партійці та громадяни, які стурбовані зростанням тарифів.

Олексій Кучеренко переконаний, що такі серйозні рішення, як підвищення тарифів, мають узгоджуватися тільки на загальнодержавному рівні і бути глибоко і всебічно прорахованими.

«Упевнений, рано чи пізно доведеться вводити економічно обґрунтовані тарифи, але спочатку людям потрібно дати нормальні зарплати й пенсії, бо переважна більшість українців не мають чим платити. Потрібно знати реальні обсяги газу власного видобутку, його собівартість та скільки на ньому заробляють «Нафтогаз», облгази та теплокомуненерго. Лише тоді можна буде знайти компроміс», – наголосив колишній міністр ЖКГ.

Як голова Спілки власників житла України Олексій Кучеренко приділив особливу увагу проблемам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

Він наголосив, що не всі люди усвідомили: внаслідок приватизації вони отримали не тільки квартири, але й стали співвласниками будинків, а то ним необхідно навчитися управляти.

Олексій Кучеренко разом із представниками партії «Батьківщина» закликав жителів Білої Церкви відстоювати свої права та майбутнє держави.

«Наша команда впевнено набирає підтримку людей. Вибори 31 березня дають шанс змінити кланово-олігархічну систему. Ми реально можемо протистояти всьому потоку фальсифікацій. І президентські вибори ми не дамо сфальшувати. У 2019 році переможе добро над злом, майбутнє над минулим олігархічним режимом», – резюмував політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова