Добрі справи володимирських «Батьківщинівців»

За ініціативи депутатки Володимирської міської ради від ВО «Батьківщина» Олени Жуйводи традиційно організували черговий збір нектару для ЗСУ.

Дитячий волонтерський загін «Бджілки Володимира» за фінансової підтримки Віктора Олійника, керівника магазинів «Spar», «Наш Край» Андрія Мохончука, заступника голови Володимирської міської ради Андрія Гудима зібрали енергетичні набори для наших захисників. Злагодженою роботою дітей-волонтерів було зібрано смаколики та передано Оленою Жуйводою, Віктором Олійником, Андрієм Гудимом для захисників ЗСУ з агротехнічного коледжу Володимир-Волинського фахового коледжу (ВВФК).

За ініціативи депутата від ВО «Батьківщини» Віктора Олійника проведено черговий збір на придбання тактичного обладнання військовим Збройних Сил України – коліматорного прицілу Bushnell TRS-25. Депутат спільно із небайдужими громадянами долучився до придбання прицілу, який був переданий нашим бійцям для виконання бойових завдань.

 

Депутат Волинської обласної ради Віктор Олійник, заступник Володимирського міського голови Андрій Гудим та депутатська фракція ВО «Батьківщина» Олег Свідерський, Олена Жуйвода, Сергій Литвин відвідали матір загиблого героя Ольгу Савчук якій передали слова підтримки та смаколики.

 

Депутати «Батьківщини» систематично підтримують бійців Збройних Сил України та їхні сім’ї. Долучаються до закупівлі найнеобхіднішого військового обладнання, доставляють гуманітарні вантажі у найгарячіші ділянки фронту, відвідують сім’ї військовослужбовців.

 

Спільними зусиллями наближаємо нашу Перемогу!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова