Дмитро Шлемко: Президент розпочав виборчу кампанію

Президент та його команда вибудовують нову стратегію поведінки, адже розпочинається підготовка глави держави до другого терміну. Політологи радять Петру Порошенку йти на дострокові вибори, а бізнес-оточення відмовляє.

Про це в інтерв’ю газеті «Західний кур’єр» сказав народний депутат чотирьох скликань, голова Івано-Франківської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Дмитро Шлемко, повідомляє прес-служба обласного партосередку.

«Якщо він (Петро Порошенко. – Ред.) іде на дострокові вибори, то розгорне надзвичайну активність. Якщо ж не йде і розуміє, що рейтинг на чергові вибори навіть домкратом не піднімеш, то може піти на такі зміни до Конституції, як зняття депутатської недоторканності, скорочення кількості депутатів ВР, обмеження повноважень президента та інші, тобто все те, що сьогодні подобається народу», − зазначив Дмитро Шлемко.

За його словами, нині Петро Порошенко – у пошуках позитиву. Тому він їздить по всій країні, «перерізає стрічки на відкритті нових підприємств, мостів, магазинів, ресторанів – де тільки можна, хоча це прерогатива не президента, а уряду чи місцевої влади».

«Йому треба постійно показувати, що щось позитивне робиться в країні, і також необхідно зменшити той негатив, який іде і від ЗМІ, і свідчать останні соцопитування, які показують, що більше 54% українців готові на активні протестні дії, притому що 85% не довіряють президенту», − наголосив голова Івано-Франківської обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

На думку Дмитра Шлемка, у суспільсті сформувався пасивний протест, але будь-яка ситація може сколихнути людей і викликати активне протистояння.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова