Депутати від «Батьківщини» залучили міжнародних партнерів для допомоги ВПО

Перша вантажівка гуманітарної допомоги від Глобальної місії з розширення прав і можливостей Global EmpowermentMission (GEM) надійшла до громад Полтавщини.

Надалі така підтримка матиме постійну основу. Це стало можливим завдяки співпраці міжнародних партнерів, представників від Полтавщини та ГО «Фонд «Якість життя».

Депутатка Полтавської облради Лариса Босенко та депутат Полтавської облради Сергій Бєлашов разом із ГО «Фонд «Якість життя» організували приїзд на Полтавщину міжнародної місії, що допомагає людям, постраждалим від війни. До Полтавщини особисто завітав Президент місії Майко Каппоне, який під час візиту разом із депутатами зустрівся з головою Полтавської обласної ради Олександром Біленьким.

«Ми скомунікували з представниками Місії та проговорили важливість підтримки Полтавщини, яка прийняла близько 250 тисяч внутрішньо переміщених осіб. Саме стільки людей з інших регіонів знайшли прихисток у нашій області. Представники Місії вперше за час війни прибули до нас, в Україну та на Полтавщину, саме на наше запрошення. Вони побачили на власні очі ситуацію в громадах, дізналися реальні потреби», – зазначив Сергій Бєлашов, депутат Полтавської обласної ради.

Відзначимо, сторони вже готують підписання Меморандуму про співпрацю для подальшого продуктивного співробітництва та допомоги громадам області.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова