Депутати Старосинявщини відзвітували про свою роботу

Активно працюючи в постійних комісіях та на сесіях самоврядного органу, шестеро обранців ради Старосинявської селищної громади від ВО «Батьківщина» виконали десятки доручень і звернень громадян, що стосуються повсякденного життя людей.

Серед них – ремонт доріг, облаштування вуличного освітлення, ремонт освітніх закладів, будівництво та облаштування  майданчиків для спорту та дозвілля.

Депутат Віталій Манзюк забезпечив вивезення 930 тонн щебеню для проведення поточного ремонту вуличних доріг сіл Паньківці, Лисанівці. Депутатка Світлана Лакуста активно сприяла освоєнню коштів, виділених Хмельницькою районною радою, для ремонту вуличних доріг мікрорайону Цукрозавод у Старій Синяві. За активного сприяння депутата  Василя Процюка, залучено кошти і проведено благоустрій сіл Цимбалівка, Яблунівка. Висипано більше 15 км вуличних доріг щебенем, проведено освітлення вулиці та замінено близько 120 ламп у вуличних ліхтарях, проведений благоустрій зі встановленням сміттєвих баків на цвинтарях сіл.

Завдяки зусиллям «батьківщинівців», у Цимбалівському НВК були проведені капітальні ремонти 3 кабінетів, вчительської, 3 класів, їдальні із закупівлею необхідного обладнання, а сільський будинок культури, завдяки проведеному ремонту, отримав друге життя. І це  лише десята частина справ, виконаних  депутатами від політичної сили.

Повний звіт про діяльність депутатів протягом першого року каденції оприлюднено  у звіті фракціїі. Ознайомитися з документом, а також висловити зауваження і пропозиції може кожен мешканець громади, завітавши у громадську приймальню Старосинявського осередку партії ВО «Батьківщина».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова