Депутати Шепетівки відзвітували про свою діяльність

Фракція ВО «Батьківщина» у Шепетівській міській раді складається з 3-х депутатів. Протягом року каденції вони взяли участь у роботі 16 сесій самоврядного органу.

Одна із них, позачергова, була скликана на вимогу «батьківщинівців» з питання «Про звернення депутатів Шепетівської міської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг про недопущення підвищення тарифів на природній газ та електроенергію та врегулювання тарифів на ЖКП».

Про це йдеться у  звіті фракції за перший рік каденції у місцевій раді.

Активну позицію шепетівські обранці зайняли з першого дня роботи самоврядного органу. Як голова комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, законності та правопорядку, керівниця фракції ВО «Батьківщина»  Валентина Прохорчук внесла цілий ряд доповнень та поправок до регламенту Шепетівської міської ради, привівши його у відповідність до змін у законодавстві України.

Звітуючи про активну діяльність депутатів по всіх напрямках роботи, шепетівські «батьківщинівці» окремим розділом подали інформацію про проведені прийоми громадян та  благодійництво. Депутатка Інна Сікора постійно  підтримує мешканців стаціонарного відділення денного перебування Шепетівського територіального центру, ветеранів Другої Світової війни на своєму окрузі.

Депутат Віктор Фещин власним коштом надав значну фінансову допомогу на лікування жителям міста і району, оплатив постачання кисню Шепетівській лікарні, допоміг будматеріалами для Шепетівської спеціалізованої школи-інтернату.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова