Депутати Кропивницького привітали дітлахів з Новим роком

Депутати Кропивницької міської ради з фракції ВО «Батьківщина» Олександр Цертій та Юрій Гребенчук влаштували новорічні концерти для дошкільнят і школярів двох мікрорайонів міста, якими привітали малечу і їхніх батьків з прийдешніми святами.

Як повідомляє прес-служба обласної парторганізації, «батьківщинівці» подарували хлопчикам і дівчаткам гарний настрій, а також набори солодощів.

Театралізовані дійства «Дивограй» та «Пригоди Нового року» на запрошення депутатів подивилися більше тисячі юних кропивничан. Після спектаклів діти брали участь у конкурсах та вікторинах, демонстрували свої акторські здібності, за що отримали призи.

«Ми з колегою намагалися подарувати діткам позитивні емоції, зробити їхнє життя яскравішим, і раді, що це нам вдалося», – сказав Олександр Цертій.

За словами депутата, кропивницькі депутати робитимуть усе від них залежне, щоб життя маленьких земляків щороку ставало щасливішим.

Батьки дітлахів подякували організаторам свята за турботу про дітей, а також за те, що «батьківщинівці» постійно допомагають у вирішенні різних проблем містян.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова