Депутати фракції ВО «Батьківщина» Полонської міської ради відзвітували за перший рік каденції

Депутати фракції ВО «Батьківщина» у Полонській міській раді 8-го скликання взяли активну участь у роботі 25 сесій міської ради, зробили понад десяток депутатських запитів та звернень.

Депутати-«батьківщинівці» здійснювали контроль за використанням бюджетних коштів та ініціювали їх перерозподіл на першочергові завдання. З ініціативи депутатського корпусу депутатів фракції ВО «Батьківщина», спрямовано кошти на допомогу дітям з рідкісними захворюваннями, громадянам, що потребують довозу на гемодіаліз. Депутати фракції порушили питання завершення водогонів у с. Кустівці, Велика Березна, Титьків.

На громадських прийомах через громадські приймальні партії  за звітний період депутатами прийнято 245 громадян.

Полонські депутати активно займаються благодійництвом. Зокрема, проведено ряд благодійних акцій з надання матеріальної допомоги мешканцям реабілітаційного центру «Щасливе дитинство», сім’ям, що опинилися у складних життєвих обставинах, дітям  та мешканцям громади з обмеженими можливостями.

Під постійною опікою депутатів фракції знаходяться родини  загиблих учасників АТО-ООС, їм надається правова та матеріальна допомога.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова