Депутати-«батьківщинівці» Закарпаття долучилися до створення спортивних майданчиків у гірських селах області

Справжнє спортивне свято відбулося у Драгівській сільській територіальній громаді.

У рамках Програми підтримки ініціатив місцевих громад, яка реалізується Асоціацією «Єврорегіон Карпати – Україна» та фінансується за кошти обласних бюджетів Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей, реалізовано проєкт «Розвиток спорту в гірських селах Драгівської громади».
Сьогодні урочисто відкрили два спортивні майданчики для воркауту. Перший – у Вільшанах, а другий – у Заброді.
«Максимальна підтримка гірських населених пунктів – це один із наших пріоритетів у роботі на 2022 рік. І в наших планах створити дитячу секцію футболу і залучати все більше діток до занять спортом, адже активне спортивне життя – це запорука здоров‘я і счастливого майбутнього наших дітей», – зазначив у своєму вітальному слові депутат Закарпатської обласної ради Василь Крулько.
Депутат розповів також про перспективу створення футбольних майданчиків у Заброді та Вільшанах і реконструкцію школи у Вільшанах.

«Приємно, що Асоціація «Єврорегіон – Карпати» і, зокрема Мирослава Ливч та Михайло Данканич звернули увагу саме на Драгівську громаду, адже тут гостра потреба у місцях для відпочинку та занять для дітей та молоді. Ми всі разом маємо ще більше працювати і залучати кошти у всі наші громади», – сказав Василь Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова